Jihočeský kraj, jehož hranicemi jsou vrcholy VKJČ ohraničeny, je velmi rozsáhlý. Každý nemá čas a chuť zajíždět do vzdálených koutů kraje. Navíc se to často neobejde bez pomoci vlaku nebo auta. Proto jsme připravili kategorii KOLEM KOMÍNA. Je určena těm, kteří by se VKJČ rádi zúčastnili, ale pouze v rámci jednodenních vyjížděk. Chápeme, že komín má každý jinde, ale v této kategorii cílíme na budějčáky. Vrcholy jsou v dojezdné vzdálenosti kolem Budějc.

Kategorie startuje za:

Dobyvatelé kategorie OKOLO KOMÍNA

Fotky, dokládající zdolání vrcholů, je možné zasílat průběžně prostřednictvím svého uživatelského účtu na www.vk-bike.eu, s možností využití mobilní aplikace - více v informacích ročníku 2024. Na webu www.vk-bike.eu jsou zveřejňováni úspěšní dobyvatelé a také průběžné pořadí. Zde zveřejňujeme pouze úspěšné dobyvatele všech 20 vrcholů:

1.kdo bude letos první?1.4.2024 00:00

Mapa vrcholů kategorie OKOLO KOMÍNA

Vrcholy kategorie OKOLO KOMÍNA

Veškeré informace o vrcholech jsou zveřejněn na www.vk-bike.eu . Zde účastníci nahrávají fotky vrcholů do svého uživatelského účtu a tím je předávají pořadatelům - více v informacích ročníku 2024.

Pro dostupnost informací přímo v terénu doporučujeme mobilní aplikaci VRCHAŘSKÁ KORUNA ke stažení zdarma pro android i apple. Ideální je možnost nahrávat fotky vrcholů prostřednictvím této mobilní aplikace a tím je předávat pořadatelům - více v informacích ročníku 2024.